Forum użytkowników reprezentacja.net

Forum o siatkówce, tutaj dyskutujemy na różne siatkarskie tematy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-02-19 14:48:08

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Wlazły na przyjęciu ????

hehehe ale numer....ciekawa jestem jak sobie poradzi Mariusz ;-)

Offline

 

#2 2011-02-19 16:54:17

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Wlazły na przyjęciu ????

Poradził sobie świetnie. I jeszcze do tego wysoka skuteczność w ataku:)

Offline

 

#3 2011-02-19 20:05:09

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Wlazły na przyjęciu ????

dzisiejszy mecz można opisać w 3 zdaniach:
1 set - pokaz gry przez Skrę
2 set - Mariusz wymiata na zagrywce
3 set - w miarę wyrównany.

Ogólnie to Wawka dała w 2 secie d....y i w sumie było po meczu. Bardzo dobry mecz Mariusza i Pawła - ten chłopak jest coraz lepszy. Mam nadzieję, że dostanie szansę w kadrze. Całkiem dobrze zagrał też Stefan. Martwi mnie troszkę Kuba. On chyba potrzebuje więcej gry. Kwadrat wyraźnie Mu nie służy. Stefan dopóki stał w kwadracie też na zmianach niczego wielkiego nie pokazywał a teraz jak zaczyna grać pełne mecze to coraz lepiej to wygląda. Mam nadzieję, że Bartek i Michał się wyleczą i dojdą do formy na mecz z Kazaniem. Tam potrzebny będzie Mariusz jako atakujący i zagrywający :-) I jeszcze jedno spostrzeżenie. Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że zawodnicy Skry się wyciszyli i przestali nerwowo reagować na błędy sędziowskie. Jeśli nawet nie zgadzają się z decyzją to Mariusz na spokojnie rozmawia z sędzią. Mnie się to podoba bowiem nie tracą czasu ani energii na zbędne dyskusje. Sędziowie i tak zdania nie zmieniają.

Offline

 

#4 2011-02-20 10:25:19

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Wlazły na przyjęciu ????

To prawda, zauważyłam, że Mariusz ostatnio często uspokaja kolegów. Już się tak nie denerwuje. Nie wyobrażam sobie kadry bez niego. Mam nadzieję, że w niej zagra. I chcę też widzieć Zatorskiego w kadrze. Ten chłopak jest coraz lepszy (nawet nie wiem czy nie lepszy od Gacka)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl