Forum użytkowników reprezentacja.net

Forum o siatkówce, tutaj dyskutujemy na różne siatkarskie tematy.


#1 2011-03-07 11:20:14

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Tydzień prawdy polskich klubów

PGE Skra Bełchatów i Jastrzębski Węgiel walczą o Final Four Ligi Mistrzów. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle już jest w finale Pucharu CEV. O najwyższe szczyty będzie bardzo trudno.

Wcale nie musimy czekać na ostateczne rozstrzygnięcia, by powiedzieć, że polskie kluby mają udany sezon. Cztery polskie drużyny dotarły bardzo wysoko w najważniejszych rozgrywkach. Pokazaliśmy Europie, że musi się z nami liczyć - uważa były selekcjoner reprezentacji Ireneusz Mazur.

Mniej optymistyczną ocenę występu polskich klubów w pucharach ma trener Jan Such: - Na razie wykosiliśmy średniaków, ale w konfrontacjach z zespołami z Rosji i Włoch wciąż przegrywamy. Zaczynamy dochodzić do szczytów, lecz w tym sezonie jeszcze ich raczej nie zdobędziemy - prorokuje były trener Jastrzębskiego Węgla i ZAKS-y. W obie drużyny Such jednak nie wierzy. - Kędzierzynianom trudno będzie pokonać Sisleya. To jeden z najlepszych klubów w historii siatkówki. Największe szanse na sukces ma Jastrzębski Węgiel, ale i on w Belgii chyba polegnie. Dlaczego? Bo gra w tym sezonie bardzo słabo, a tak daleko doszedł tylko dzięki szczęśliwemu losowaniu. W pierwszym meczu z Noliko też nie grał dobrze i miał szczęście, że rywale nie mieli swego dnia.

Nie przejmujmy się tym, że Belgowie u nas zagrali słabo, a u siebie będą lepsi. My także w Polsce graliśmy źle i w takiej formie nie mamy czego szukać w rewanżu. Jeśli zagramy to, na co nas stać, to jestem przekonany, że będziemy w Final Four - uważa trener wicemistrzów Polski Lorenzo Bernardi.

Wszyscy są zgodni, że najtrudniejsze zadanie czeka PGE Skrę. Mistrzowie Polski w Łodzi przegrali 2:3 z Zenitem i w Kazaniu muszą wygrać nie tylko rewanż, ale także złotego seta. - Rosjanie są piekielnie mocni i nie będę miał pretensji do mistrzów Polski, jeśli odpadną po wielkiej bitwie. Przegrać z Zenitem to nie wstyd - mówi Mazur, który ma jednak nadzieję, że bełchatowianie wreszcie będą potrafili udowodnić, że zasługują na awans do finału nie tylko z powodu kapitalnej organizacji. 


źródło: Przegląd Sportowy

Offline

 

#2 2011-03-07 11:22:46

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Tydzień prawdy polskich klubów

Ja tam wierzę, że naszym się uda. Może w Skrę wierzę trochę mniej niż w JW i Zaksę, ale mam nadzieję, że im też się powiedzie:) Choć będzie piekielnie ciężko.

Offline

 

#3 2011-03-07 15:15:08

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Tydzień prawdy polskich klubów

ja też mocno wierzę, że pokażą na co ich naprawdę stać;-))) występ Falasci stoi pod znakiem zapytania. Jesli zagra Woicki to mam nadzieję, że zagra swój mecz zycia. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu ;-)))) Zresztą wszyscy zawodnicy muszą zagrac na 100 albo i 150% swoich mozliwości.

PS. rzadziej sie odzywam bo chora jestem i siedzenie przy kompie mnie męczy. Tylko z pracy cos piszę bo tu i tak i tak siedze przy komputerze.

Offline

 

#4 2011-03-07 16:53:41

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Tydzień prawdy polskich klubów

alutek to zdrowia w takim razie!
A tak się składa, że ja też jestem chora, i też troszkę siedzenie przy kompie mnie męczy. Ale będę starała się zaglądać częściej:)

Offline

 

#5 2011-03-08 10:18:38

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Tydzień prawdy polskich klubów

zdrówka życzę koleżanko niedoli ;-)))))

Offline

 

#6 2011-03-08 16:00:32

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Tydzień prawdy polskich klubów

alutek ja już prawie zdrowa. A Ty szybciej zdrowiej bo nie mam z kim pisać;)
A dziś wielki mecz. Trzymaj za naszych chłopaków z Jastrzębia mocno kciuki!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl