Forum użytkowników reprezentacja.net

Forum o siatkówce, tutaj dyskutujemy na różne siatkarskie tematy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-03-09 18:32:42

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Skra odpada

PGE Skra Bełchatów wygrała w Kazaniu z Zenitem 3:1, ale przegrała w złotym secie 11:15 i nie zagra w Final Four Ligi Mistrzów.
Szkoda. Myślałam, że dadzą redę:(

Offline

 

#2 2011-03-09 19:45:42

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

Oglądałam ten mecz. Mimo wszystko gratuluję Skrze. Zagrała bardzo dobry mecz. Niestety "złoty" st przewalili, nie lubię być specem od siatkówki (jestem zwykłym oglądaczem) ale Nawrocki od początku tego seta powinien albo zostawić Antigę albo wstawić Bąkiewicza. O ile Bartek cały mecz na + o tyle kompletnie zawiódł w najważniejszym momencie ;-( Lubie tego zawodnika ale dziś mnie z lekka wkurzył. Szkoda tym bardziej, że Skra w tym roku naprawdę jest na "fali". Szacunek dla Falasci. Ze złamanym palcem  tak zagrać to jest coś. Panowie MW...nie ma co mówić, zrobili swoje i to w bardzo ładny sposób. Może Mariusz mógł w 5 secie troszkę wcześniej pogonić zagrywką.
To co teraz napiszę pewnikiem nie spodoba się ale obiektywnie patrząc to Skra bardziej zasłużyła na FF niż JW, patrząc oczywiście na wyniki dwumeczy. Skra wygrała 5:4, natomiast JW przegrało 3:5. Oczywiście nie będę mówić, że to przez nowe zasady Skra nie weszła do FF. W sumie mieli w Łodzi swoją szansę i należało ją wykorzystać. I oczywiście cieszę się, że JW zagra w finale. Nie życzę im 1-szego spotkania ani z Zenitem ani tym bardziej z Trentino. Boję sie, że dostaną od nich straszne baty. Rozumem będę kibicować Kazaniowi. Sercem JW ;-)))))

Offline

 

#3 2011-03-09 21:14:13

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

Trener Alekno w rozmowie z polskimi dziennikarzami w Kazaniu bardzo chwalił trenera Skry Jacka Nawrockiego i dopytywał się, dlaczego Polski Związek Piłki Siatkowej nie zatrudnił go na stanowisku selekcjonera. Dla trenera, który też będzie łączył funkcje trenera w klubie (Zenit) i reprezentacji (Rosja) jest to niepojęte. - Przyglądam się Skrze i widzę, jaki zrobiła wielki postęp - mówił Alekno.

Trener rosyjskiej drużyny odniósł się też do ćwierćfinałowej pary Noliko Maaseik - Jastrzębski Węgiel. - Obie te drużyny nie zasłużyły na to, by grać w turnieju finałowym Ligi Mistrzów. Nie podoba mi się promowanie przez CEV drużyny Noliko - mówił Alekno.

PS. Rozbawił nas dzisiaj Lloy Ball. Po treningu Zenita zamieniliśmy z nim kilka zdań, a najlepszy był ten fragment:

Lloy, jak ty wytrzymujesz te mrozy?

Wiesz co, oni mi opowiadają, że od maja tutaj jest ciepło i pięknie, ale ja tego nigdy nie widziałem. Bo zawsze wyjeżdżam stąd po sezonie...

Offline

 

#4 2011-03-10 15:10:21

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

Poziom rewanżowego spotkania najlepiej oddają słowa Władymira Alekny, trenera mistrz Rosji. - To powinien być finał Ligi Mistrzów. Poziom meczu był niesamowicie wysoki. Mieliśmy więcej szczęścia - powiedział "Gazecie". Widać było jednak, że ten mecz kosztował go dużo zdrowia, przybyło mu chyba kilka lat.

Offline

 

#5 2011-03-10 18:21:35

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Skra odpada

Dobra, po meczu już ochłonęłam dość dawno, ale nie miałam czasu napisać, więc teraz coś naskrobię:)

A więc wczoraj nie byłam zła na chłopaków, że odpadli. Wręcz przeciwnie. Byłam z nich dumna, że udało im się wygrać z Zenitem mecz. Bo szczerze mówiąc to nawet w to nie wierzyłam. Ale przykro mi było bardzo, ponieważ strasznie chciałam mieć dwie polskie drużyny w Final Four. We wczorajszym meczu prawie wszyscy zagrali dobrze. Prawie, bo Kurek mnie zawiódł, Zwłaszcza w złotym secie. Nie wiem czemu on w ważnych meczach tak zawodzi. Jest już raczej doświadczonym zawodnikiem i powinien sobie radzić z presją. U Wlazłego brakowało mi wczoraj jego zagrywki. Nie zagrywał tak dobrze jak w Łodzi. Ale cóż przegrali to przegrali. Pretensji nie mam. Za rak będzie lepiej:)

Napisałaś, że Skrze się FF bardziej należało niż JW i ja się z Tobą zgadzam. Jastrzębianie mieli po prostu więcej szczęścia moim zdaniem. Ale Skra nie wykorzystała szansy jaką miała w Łodzi i to zawiniło. Na system zwalać winy nie będę, bo dzięki temu systemowi JW zagra w turnieju finałowym. I będę trzymać za nich mocno kciuki i życzę im wygranej z całego serca;)

Offline

 

#6 2011-03-10 18:34:16

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

wiesz co gwiazdeczko....lubię Cię. Wiem, że nie jesteś wielka fanką Skry ale podobają mi się Twoje oceny. Starasz się być obiektywna a to bardzo cenię. Jak wiesz ja jestem kibicem Skry ale nie umniejszam awansu JW i też będę trzymać za Ptoki kciuki. W końcu to polska drużyna, a że nie Skra....trudno.
Póki co trzymam kciuku za Cuneo, które właśnie gra z Dynamem Moskwa. Nie żebym była jakąś ich fanką ale przypominają mi troszkę swoim losem Skrę. Ten wielki zespół też od paru lat nie może awansować do FF, a przecież w miarę regularnie ogrywa Trentino. Właściwie to z Cuneo lubię tylko libero Henno ;-) Cuneo też musi wygrać mecz a potem "złoty" set. Jak narazie sytuacja wygląda jak we wczorajszym meczu naszych z Kazaniem. 2:1 dla Cuneo.

Offline

 

#7 2011-03-10 18:52:28

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Skra odpada

alutek dzięki i ja Cię też lubię;)
A tak się składa, że ja jestem wiernym i wielkim kibicem Skry;)
A co do tego, że jestem obiektywna to nawet mi moja koleżanka często o tym mówi. I czasem podobnież przesadzam z tym obiektywizmem. Ale cóż taka już moja natura:) Jak zasłużą to potrafię ich zjechać strasznie. Ale to już raczej nie w internecie. Tylko jak rozmawiam z przyjaciółką. A jak zasłużą na pochwałę no to wtedy ich chwalę i jestem z nich dumna:) Gdyby wczoraj awansowali do Final Four to raczej byś tu nie przeczytała krytyki. Raczej pieśń pochwalną ja już tak mam:)

Offline

 

#8 2011-03-10 18:54:52

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Skra odpada

A i j też trzymam kciuki za Cuneo. Jeden rosyjski zespół już jest w FF. Starczy. Jakoś nie lubię Rosjan;)

Offline

 

#9 2011-03-10 19:19:35

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

no i Cuneo jak Skierka poza FF. Ciekawostką jest, że to 3 mecz w którym drużyna wygrywająca przegrywa "złotego" seta. Jak myślisz....czy to wpłynie na zmianę systemu ?
Ja akurat lubię Rosjan.choć nie mam pojęcia za co ;-))))) Nie przepadam za to za Włochami ale to chyba się zaczęło od IO w Pekinie kiedy sędziowie, w meczu z Włochami, ukradli nam bardzo ważny punkt. Kto wie jakby się wtedy to skończyło. Według mnie byśmy mieli co najmniej srebro. No ale było, minęło. Ale ja sympatii do nich nie odzyskałam. Poza tym odnoszę zawsze wrażenie są to napuszone dupki, jednak grający świetną siatkówkę.

Offline

 

#10 2011-03-10 19:21:21

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

gwiazdeczko....mam prywatne pytanie.....z jakiego miasta jesteś ?

Offline

 

#11 2011-03-10 19:34:29

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Skra odpada

alutek ja pochodzę z małej wsi niedaleko Wyszkowa. A ty?

Offline

 

#12 2011-03-10 19:36:09

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Skra odpada

A co do zmiany systemu to mam nadzieję, że tak. Chociaż wiadomo co sobie CEV znowu wymyśli...

Offline

 

#13 2011-03-10 19:37:37

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Skra odpada

A i niestety muszę już uciekać. Jutro pogadamy:)

Offline

 

#14 2011-03-10 20:12:15

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

ja łodzianka jestem od urodzenia......czyli od dość dawna ;-))))

Offline

 

#15 2011-03-11 14:51:54

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Skra odpada

Łodzianka... to fajnie masz:) Możesz chodzić na mecze, bo ja nie:(

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl