Forum użytkowników reprezentacja.net

Forum o siatkówce, tutaj dyskutujemy na różne siatkarskie tematy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#766 2012-03-10 21:40:02

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Skra odpada

Miałam jeden problem... Rodzice nie chcieli się zgodzić a już byłam blisko.
No ale trudno, obejrzę sobie w tv

Offline

 

#767 2012-03-11 15:54:38

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

hmmm po części rozumiem Twoich rodziców, ale spokojnie doczekasz się mozliwości oglądania w realu :-)  Brawo Delecta, o Stefku już nic nie napiszę - brak mi słów zachwytu hihihiihhi  natomiast bardzo cieszy mnie coraz lepsza postawa Marcina Wiki ponieważ bardzo lubię tego zawodnika.
Jastrzębski po raz kolejny pokazał, że nie grają nazwiska. O ich zachowaniu nie wspominam bo chwilami było żenujące - oczywiście nie wszystkich.  Ta drużyna zwyczajnie nie ma duszy. Za Roberto może mieli troszkę słabszych zawodników za to byli drużyną z sercem i w sumie chyba byli bardziej niebezpieczni niz obecny skład.

Offline

 

#768 2012-03-13 13:34:13

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

no no...to sie dzieje. Świder trener Farta;-))) może cos wskóra, bo w sumie to fajna drużyna i wcale nie ma takich słabych zawodników. Niestety Wagner nie odziedziczył talentu po tacie i zmarnował kolejną drużynę. Ale największa sensacją, jak dla mnie, to odejście kubańczyka z Trento!!!! moim zdaniem w przyszłym sezonie to właśnie Zenit może rozdawać karty w Rosji i Europie i w klubowym pucharze świata. Nie obrażając Mateja....kubańczyk jest lepszy.

A Delecta wygrywając 2:0 przegrała z JW.....wrrrrr. mam tylko nadzieję, że w Jatrzębiu zagrają lepiej niż wczoraj.

Offline

 

#769 2012-03-13 20:00:54

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Skra odpada

Szkoda, że Sebastian zakończył karierę No ale jeśli nie mógł już grać o się mu nie dziwię. Nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia

Meczu Delecty prawie nie oglądałam. Tylko tie breaka. No i troszkę się wkurzyłam. Ale jest po 1, więc Delecta jeszcze szansę ma i wierzę, że ją wykorzysta

Offline

 

#770 2012-03-16 20:12:22

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

od jutra czeka nas uczta siatkarska, przynajmniej mam taką nadzieję. Jak również i na bardzo dobrą postawę naszych pszczółek :-))) specjalnie na tą okazję kupiłam sobie żółtą koszulkę ;-))))) pozytywnych wrażeń życzę i napiszę po FF.
Acha.....nie daj się na ns. Bez względu na wyniki i tak będą "jechać" na skierkę.

Offline

 

#771 2012-03-16 20:32:38

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

Offline

 

#772 2012-03-18 10:30:17

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

powiem tak......nasi zagrali wczoraj marnie ale najwazniejszy jest wynik a ten jest korzystny dla nas. Mam cichutką nadzieję, że na finale obudzi się Wlazły i Misiek bo ewidentnie brakowało ich wczoraj zarówno na ataku jak i, przede wszystkim, na zagrywce. Bez zagrywki Kazań pojedzie sobie po nas i będzie szybkie 3:0. Faktem jest, że Misiek super przyjmował i niech Mu tak zostanie i Bartek żeby się nie spalił po jakimś bloku czy nawet 2. Rosjanie wczoraj pokazali, że umieją blokować. Generalnie zagrali świetny mecz i wierz mi co najmiej pół hali im kibicowało w tym ja oczywiście ;-))))) Chociaż jak popatrzałam na grę Trento to nie wiem czy dla nas nie byłoby łatwiej grać z nimi w finale. Pociesza mnie fakt, że my generalnie umiemy i lubimy grać z rosjanami więc może nie będzie tak źle.
Wiem, że Ciebie żaden wynik, nawet złoto, nie ucieszy. Tak zastanawiam się po co chciałaś w ogóle jechać na FF?
Co się tyczy całej oprawki.....jak kiedyś pisałam nie przepadam za Panem Magierą i tymi przyśpiewkami, falami i innymi zabawami ale zdaje sie, że to własnie za tą całą oprawę mówi się w świecie, że umiemy się bawić i cieszyć grą siatkarzy no i oczywiście dopingować. Pokazaliśmy to wczoraj właśnie na meczu T-Z. Sporo chodzę na mecze i chyba byłam na wszystkich FF w Łodzi ale skandowanie ostatni, ostatni dla Kazania-w 3 secie- to jeszcze nie widziałam żeby tak wspomagać drużynę w "obojętnym" nam meczu. Naprawdę hala żyła tym pojedynkiem, a Zenit grał cudnie. Osobiście to kibicowałam Jurze Biereżce bo dawno nie widziałam w tak dobrej formie. Ewidentnie Alekna przywraca Go do życia siatkarskiego. Pobyt we Włoszech negatywnie wpłynął na Jurę. Oczywiście dzisiaj na finale będę kibicować naszym w przeciwieństwie do "sympatyków" skierki, a w meczu o 3 miejsce Izmirowi :-)

Offline

 

#773 2012-03-18 13:51:47

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Skra odpada

To nie jest tak, że mnie żaden wynik nie ucieszy. Jakby zdobyli ten złoty medal to bym się strasznie cieszyła. Z 2 miejsca też się będę cieszyć, ale jakiś niesmak pozostanie. Bo powiedzmy sobie szczerze, że drogę do finału mieli bardzo łatwą, jak nigdy. Dlatego też jakoś bardzo szczęśliwa nie jestem.
Co do wczorajszego meczu to był lekko mówiąc beznadziejny. Jeśli dziś nasi nie włączą zagrywki (zwłaszcza Maniek) to będzie szybkie 3:0 dla Zenitu.

Offline

 

#774 2012-03-18 21:58:54

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

piękny mecz :-)))))))) szkoda tylko że przegrany :-(  Zenit wygrał zasłużenie birąc pod uwagę, że doszli pełną drogą do FF. Natomiast cieszę się ze sreberka Skry bo naprawdę zagrali bardzo fajnie i stworzyli z Zenitem niezapomniane widowisko. Szkoda tylko, że według Winiara, wygrali po błędzie sędziów no ale za rok już nikt nie będzie o tym pamietał. MVP Michajłow powinien dostać bezdyskusyjnie a Zator najlepszy libero....też bezdyskusyjnie. Winiar zasłużenie najlepszy przyjmujący. Kurek na którym psy wieszają kibiece wcale źle nie zagrał, pewnie mógł lepiej no ale to o każdym można powiedzieć, tych z Zenitu też ;-)

Offline

 

#775 2012-03-18 22:30:48

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

i jeszcze jedno.....będę się cieszyć i nie będę umniejszać ich sukcesu (bo to jednak jest sukces) bo nie widze powodu żeby karać siatkarzy za decyzje zarządu. Żaden z zawodników nie kupił FF i z ich wypowiedzi wynikało, że też nie są zachwyceni tym pomysłem. Więc to srebro to ich praca i pot wylany na treningach. Idąc tym tokiem myslenia to kadrze też nie powinno się kibicować bo maja orhanizację MŚ. Wiem, wiem....to 1 raz a Skra 3 i to krótkim czasie. To jednak nie są decyzję zawodników i nie chcę przez to tylko umniejszać ich medalu.

Offline

 

#776 2012-03-19 14:51:09

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

"Trzeba jednak oddać hołd bombardierowi Skry - przede wszystkim to bardzo dobry siatkarz. Zdobywał dla swojego zespołu niemal wszystkie ważne punkty" - piszą Rosjanie.

i tyle komentarza na temat gry Mariusza. Oni oceniają bezstronnie. Szkoda, że krytykanci nie chcieli zauważyć, że choć może i faktycznie mało było efektownych zagrań Mańka o tyle efektywnych było dużo. W końcu nieważne czy to kiwka czy plas.....ważne, że jest punkt!

Offline

 

#777 2012-03-19 19:31:04

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Offline

 

#778 2012-03-20 10:52:55

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

gwiazdeczko gdzie zniknęłaś? na ns też Cię nie widać.......

Offline

 

#779 2012-03-20 12:41:43

 gwiazdeczka

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 405
Punktów :   

Re: Skra odpada

Jestem, ale strasznie załamana Najgorsza była niedziela i poniedziałek. Po meczu się popłakałam, i to dosyć długo. Szczerze, to wolałabym żeby Skra przegrała szybko, 3:0, bo tak to jest tylko wielki żal, że było tak blisko... Pod koniec 4 seta ja byłam pewna, że złoty medal będzie nasz. Niestety, się nie udało. Widok płaczących chłopaków był okropny. To mnie chyba najbardziej dobiło. Widać, że z nagród indywidualnych też nie byli zadowoleni. No cóż, może za rok będzie inaczej...
A na sn nie wrócę, na pewno nie teraz.

Offline

 

#780 2012-03-20 13:52:03

 alutek

Junior

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 467
Punktów :   

Re: Skra odpada

gwiazdeczko nie smuć się, to jest własnie piękno i przekleństwo sportu. Rozumiem co czujesz bo będąc na hali i patrząc na zywo na chłopaków też już widziałam to złoto na ich szyjach. Żal mi ich. Płaczący Zator widok straszny ale płaczący Wlazły.....to dopiero wstrząs. Nawet po pamiętnym meczu z Włochami na IO w Pekinie tak nie uzewnętrznił uczuć a przecież to przecież bardzo, bardzo podobna sytuacja. I też ostatnia, kontrowersyjna akcja trafiła na Winiara!
Wiesz...wczoraj obejrzałam sobie powtórkę meczu i dopiero wczoraj tak naprawdę, na spokojnie, zobaczyłam jak pieknie nasi zagrali, a Wlazły znalazł sposób na ich wysoki blok. Pozostaje żal, że się nie udało ale cóż życie bywa brutalne.
Nie dziwię sie, że nie wracasz póki co na sn. Dominujące tam komentarze są tak nie obiektywne, że aż to boli. Szczególnie że część z nich jest od osób, które nigdy bym o takie podejrzewała. Ale ku pokrzepieniu serc sa też osoby bardziej obiektywne.

Trzymaj się dziewczynko. Teraz trzeba trzymać kciuki za Skierkę w mistrzostwie Polski. Chociaż nie wiem czy to Im osłodzi gorycz porażki z LM.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl